x

Dış Cephe Yalıtımı Hakkında

Dış Cephe Yalıtımı Hakkında

Su bazlı akrilik dış cephe kaplamasıdır. Kat uygulandığında 30dan 50 ye kadar ısı izolasyonu sağlamaktadır. İçerisinde bulunan mikro seramik kürecikler sayesinde gelen enerjiyi yansıtmakta ve vakumlu bir boşluk tabakası oluşturmaktadır.

Su bazlı akrilik dış cephe kaplamasıdır. Kat uygulandığında 30dan 50 ye kadar ısı izolasyonu sağlamaktadır. İçerisinde bulunan mikro seramik kürecikler sayesinde gelen enerjiyi yansıtmakta ve vakumlu bir boşluk tabakası oluşturmaktadır. Bu sayede duvar yüzeyinde mini bir termos oluşmaktadır. Bu oluşum ısı izolasyonu sağlamakta ve antikondense özellik ile binalarda ısı ve su yalıtımı sağlamakta ve bakteri üremesine engel olmaktadır. Suya dayanıklılığı yüksektir ve su itici özelliği vardır. lastik yapısı ve seramik dayanıklılığı sayesinde yoğun kıvamlıdır ve ince çatlakları doldurma yeteneğine sahiptir. Uygulaması son derece kolaydır. Atmosferik kötü hava koşullarına ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Dekoratif çok sayıda rengi yapılabilmektedir. Dış cephe kaplaması Florida şartlarına uygun olarak raporlanmıştır. Florida dünyanın en zor iklim şartlarına sahip bölgesidir. Okyanustan rüzgarla taşınan tuzlu su molekülleri cephelerde çabuk ve hızlı bozulmalara sebebiyet vermektedir. Hi-Tech Dış cephe kaplaması Florida da 0 km saat hızla esen rüzgarın taşıdığı sudan zarar görmemiş ve koruma yüzeyde devam etmiştir. Hi-Tech Dış cephe kaplaması Florida da 0 km saat hızla esen rüzgarın taşıdığı sudan zarar görmemiş ve koruma yüzeyde devam etmiştir.

Dış Cephe Kaplaması

Su bazlı akrilik dış cephe boyasıdır. Suya dayanıklılığı yüksektir ve su itici özelliği vardır. Esnekliği son derece yüksektir ve binanın nefes almasına müsaade eder. Bu sayede yapının mrü uzar. Uygulaması son derece kolaydır. Atmosferik kötü hava koşularına ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Dekoratif çok sayıda rengi yapılabilmektedir.

Yükleniyor
Yükleniyor...